۱۴۰۲ يکشنبه ۱۴ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/02/16 همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی
همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی
💢 امیدآفرینی در دستور کار دولت و مجلس
 
🔺 نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: در دستور کار دولت و مجلس این است که در جامعه امیدآفرینی کند.
 
📸 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس؛ حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی گفت: در حوزه های مختلف موفقیت های خوبی کسب شده است اما میدانم در بعضی از حوزه ها موانعی وجود دارد که آن هم میتوان با مشارکت و وحدت مردم این موانع را برطرف کرد.
وکیل مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : در شهرستان طبس یکی از اتفاقات مهمی که رقم خورد الحاق زمین بوده که باعث نهضت ملی مسکن در طبس شده است ‌.
وی افزود : با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در نوروز امسال سال مهمی است و همه ما باید مراقب و مواظب باشیم که برنامه دشمنان این است در بین مردم اختلاف و دعوا به وجود آورد که کشور در مسیر موفقیت جلو نرود و این را باید مواظبت کنیم.
حجت الاسلام نصیرایی بیان کرد : در منطقه تحولات بزرگی در حال انجام شده است که میتوان به راه ، آب، برق ، گاز و بهداشت و درمان اشاره کرد.
 
💢 1800 میلیارد تومان اعتبار در پروژه های زیرساختی شهرستان طبس
🔺 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس از 1800 میلیارد تومان اعتبار که بیشتر در پروژه های زیرساختی شهرستان طبس در سال گذشته خبر داد.
📸 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس؛ #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان طبس گفت : در چند سال گذشته 600 هکتار به زمین های شهر طبس الحاق شده و بیش از 7 هزار خانه در حال ساخت می باشد.
🔹وی افزود: یکی از فعالیت های مهمی که در چند روز مانده به سال تمام شود در روستاها یک حرکت جهادی و انقلابی از سوی روستاییان انجام گرفت که آن هم زیباسازی محیطی در روستا که یک کار فرهنگی بسیار چشم نواز بود.
🔹وی ادامه داد : با پیگیری های انجام شده در چند روستاهای بخش مرکزی از اینترنت پرسرعت بهره مند شده اند.
🔹 #رحیمی تصریح کرد: در موضوعاتی همچون برق ، راه ، بهداشت و درمان ، گاز و آب پروژه های خیلی خوبی تعریف شده که باعث توسعه شهرستان میشود از جمله آن پرداخت بدهی تمامی پیمانکاران راه که در دو محورهای یزد دیهوک و اصفهان در حال اجرای پروژه هستند.
🔹مقام عالی دولت در شهرستان طبس گفت : دشمنان با موضوعاتی که در ماه‌های گذشته برای دولت رقم زدند می خواستند جلوی موفقیت های دولت را بگیرند و اقداماتی که نظام و انقلاب برای مردم انجام داده کمتر دیده شود .
 
 
تعداد بازدید: 122
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal