۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر
English
صفحه اصلی
1402/02/16 همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی
همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی
💢 امیدآفرینی در دستور کار دولت و مجلس
 
🔺 نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: در دستور کار دولت و مجلس این است که در جامعه امیدآفرینی کند.
 
📸 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس؛ حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی گفت: در حوزه های مختلف موفقیت های خوبی کسب شده است اما میدانم در بعضی از حوزه ها موانعی وجود دارد که آن هم میتوان با مشارکت و وحدت مردم این موانع را برطرف کرد.
وکیل مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : در شهرستان طبس یکی از اتفاقات مهمی که رقم خورد الحاق زمین بوده که باعث نهضت ملی مسکن در طبس شده است ‌.
وی افزود : با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در نوروز امسال سال مهمی است و همه ما باید مراقب و مواظب باشیم که برنامه دشمنان این است در بین مردم اختلاف و دعوا به وجود آورد که کشور در مسیر موفقیت جلو نرود و این را باید مواظبت کنیم.
حجت الاسلام نصیرایی بیان کرد : در منطقه تحولات بزرگی در حال انجام شده است که میتوان به راه ، آب، برق ، گاز و بهداشت و درمان اشاره کرد.
 
💢 1800 میلیارد تومان اعتبار در پروژه های زیرساختی شهرستان طبس
🔺 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس از 1800 میلیارد تومان اعتبار که بیشتر در پروژه های زیرساختی شهرستان طبس در سال گذشته خبر داد.
📸 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس؛ #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در همایش نکوداشت روز ملی شوراها اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان طبس گفت : در چند سال گذشته 600 هکتار به زمین های شهر طبس الحاق شده و بیش از 7 هزار خانه در حال ساخت می باشد.
🔹وی افزود: یکی از فعالیت های مهمی که در چند روز مانده به سال تمام شود در روستاها یک حرکت جهادی و انقلابی از سوی روستاییان انجام گرفت که آن هم زیباسازی محیطی در روستا که یک کار فرهنگی بسیار چشم نواز بود.
🔹وی ادامه داد : با پیگیری های انجام شده در چند روستاهای بخش مرکزی از اینترنت پرسرعت بهره مند شده اند.
🔹 #رحیمی تصریح کرد: در موضوعاتی همچون برق ، راه ، بهداشت و درمان ، گاز و آب پروژه های خیلی خوبی تعریف شده که باعث توسعه شهرستان میشود از جمله آن پرداخت بدهی تمامی پیمانکاران راه که در دو محورهای یزد دیهوک و اصفهان در حال اجرای پروژه هستند.
🔹مقام عالی دولت در شهرستان طبس گفت : دشمنان با موضوعاتی که در ماه‌های گذشته برای دولت رقم زدند می خواستند جلوی موفقیت های دولت را بگیرند و اقداماتی که نظام و انقلاب برای مردم انجام داده کمتر دیده شود .
 
 
تعداد بازدید: 313
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal