۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1402/01/30 جلسه هماهنگی و جمع‌بندی نهایی ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه
جلسه هماهنگی و جمع‌بندی نهایی ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس ؛ به ریاست مهندس #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه و با حضور حجت‌الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان ، آقای حقانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه و دیگر اعضای ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه ، جلسه هماهنگی و جمع‌بندی نهایی ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه در سالن جلسات شهید رجایی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس برگزار شد.
 حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان گفت: برای تبیین سالروز 5 اردیبهشت ماه تمامی ادارات ، نهادها ، مساجد و مدارس فضاسازی مرتبط با آن روز را انجام دهند .
 وی افزود: تلاش اصحاب رسانه را میطلبد تا در آن روز شکست مفتضحانه آمریکا که در 5 اردیبهشت‌ 1359 اتفاق افتاده و با شکوه برگزار کردند این برنامه به جهان نشان دهیم که آمریکا رو به افول است.
 #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در جلسه هماهنگی و جمع بندی نهایی ستاد گرامیداشت یوم الله پنج اردیبهشت؛ مراسم 5 اردیبهشت امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته و نگاه ویژه دکتر قناعت استاندار محترم خراسان جنوبی، بصورت منسجم برگزار خواهد شد .
 وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمد منتظر قائم بیان داشت ؛ در 5 اردیبهشت ، مهمانان کشوری و استانی نیز حضور خواهند داشت و پیگیری در خصوص برگزاری هر چه باشکوه تر شدن این برنامه در حال انجام است.
تعداد بازدید: 689
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal