۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1402/01/16 اختصاص 13 میلیارد تومان برای طرح‌های جهاد کشاورزی شهرستان طبس
اختصاص 13 میلیارد تومان برای طرح‌های جهاد کشاورزی شهرستان طبس
 رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در این دیدار گفت : مسئولین در راستای منویات مقام معظم رهبری جهاد تبیین را در دستور کار خود قرار دهند.
 وی افزود: سهم شهرستان طبس 7 هزار خانه از 9500 خانه استان خراسان جنوبی است که به تنهایی این آمار شهرستان طبس برابری با 20 استان کشور میکند .
 وی در ادامه بیان کرد : یکی از مطالبات مردم شهرستان طبس به کیفیت و تعطیلی نانوایی ها است که درخواست دارم بازرسی ها در این حوزه زیاد شود.
 مقام عالی دولت در شهرستان طبس تصریح کرد : با نانوایی های متخلف با جدیت برخورد شود که نان خوب و با کیفیت به دست مردم برسد.
جعفری مدیرکل جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی با اشاره به رضایت مردم، امام جمعه و فرماندار طبس در خصوص بازار شب عید و ماه رمضان گفت: با توجه به اینکه طبس یکی از شهرستان‌های گردش‌پذیر استان خراسان جنوبی است و جمعیت زیاد زائر در داخل خودش جای داده توانستیم مدیریت بازار بسیار خوبی را با کمک فرماندار محترم در داخل شهرستان انجام دهیم و هیچ‌گونه کمبودی در بازار نبود.
 مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: بهترین نوع کشت آنقوزه مربوط به طبس است و امیدواریم بتوانیم کشت و کار بیشتر از این داشته باشیم و اقتصاد پویایی شامل حال مردم عزیز طبس شود.
وی با تاکید و توجه به حوزه کاشت آنقوزه افزود: کاشت آنقوزه را باید در طبس مورد توجه قرار دهیم چرا که آنقوزه طبس برند کشوری و برند دنیا را دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: امیدواریم در میز خدمتی که در خدمت بهره‌برداران بخش کشاورزی هستیم دردل آنها را بشنویم و پاسخگویی لازم را داشته باشیم، بازدیدهایی از سطح مزارع نیز خواهیم داشت.
وی همچنین به موضوعات «مگس مدیترانه ای» در مزارع شهرستان طبس و «آسیب قنوات» در سیل اخیر اشاره کرد و گفت: پس از بررسی ها و بازدید، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و در پایان گزارشی خدمت فرماندار محترم خواهیم داشت.
وی با اشاره به اعتبارات قابل توجه این حوزه برای شهرستان طبس گفت: امیدواریم در سال جدید جهش و گشایشی در اعتبارات به ویژه در حوزه‌های آب خاکی و حوزه‌های زراعی و باغی را شاهد باشیم.
تعداد بازدید: 749
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal