۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ خرداد
English
صفحه اصلی
1396/01/02 به مناسبت آغاز سال 1396
به مناسبت آغاز سال 1396

به نام خداوند بخشنده مهربان

 اي متحول كننده قلب ها و ديده هااي متحول كننده قلب ها و ديده ها

 اي مدبّر و تدبير كننده و پديده آورنده ي شب ها و روزها، متحول فرما قلب ها، ديده ها و كردارهاي ما را به بهترين قلب ها ديده ها و كردارها.

 تحول يعني تغيير بنيادين و اساسي از حالات فعلي به حالات جديد، گذشتن از تمام آن چيزهايي كه به آنها عادت داشته ايم و شايد به ما خدمت هم مي نموده؛ تحول يعني گذشتن از خود و رسيدن به رضاي خلق و مردم كه همانا رضاي خداوند بخشنده ي مهربان است.

 سال 1395 با همه فراز و نشيب هايش به اتمام رسيده؛ از خوبي ها و بدي هايش، شادي ها و غم هايش فرصت ها و تهديداتش درس بگيريم و در آغاز سال 1396 با همدلي و همزباني، تدبير و تعقل، چشم انداز و برنامه ريزي با هم پيمان ببنديم كه براي اعتلاي ايران اسلامي، طبسي آزاد، آباد و شاد همه با هم تلاش كنيم.

 بدون شك ظرفيت هاي فراوان شهرستان طبس از ديهوك و عشق آباد، تا نايبند و دهستان يخاب و عشاير غيور، روستاهاي بخش مركزي؛ مراكز بوم گردي و گردشگري، معادن غني، طبيعت زييا و موقعيت استراتژيك شهرستان در مركز كشور، مؤيد چشم انداز درخشان در افق 1404 كشور و صد البته بر پايه وفاق و همدلي مؤثر و دست يافتني خواهد بود.

چشم اندازي با اتكال به خداوند بخشنده مهربان و محوريت امامزاده حضرت حسين ابن موسي الكاظم (ع) بر پايه و محورهاي صنايع جوار معدني، صنايع جوار ريلي، كشاورزي و دامپروري، گردشگري و محيط زيست، پزشكي و درماني، تربيت نيروي متخصص و كارآمد و همه و همه با اتحاد و يكپارچگي.

 همچنين شروع سال 1396 اتفاقي بزرگ در راه است، انتخاباتي مهم و سرنوشت ساز، زمان خلق حماسه ملت براي  انتخابات فردي كه چهار سال اداره كشور به دستان او سپرده خواهد شد و به انتخاب مردم رئيس جمهور خواهد شد و همزمان عرصه انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا و انتخاب افرادي كه براي چهار سال آينده شهرها و روستاهاي طبس مي بايست در جهت عمران و آباداني و پيگيري امور ملت با دولتمردان همكاري و همراهي نمايند.

 حضور پرشور، با نشاط و مثال زدني مردم فهيم شهرستان گامي بلند در تحقق اهداف توسعه شهرستان و به تبع آن استان و كشور عزيزمان ايران خواهد بود.

 اينجانب ضمن تبريك حلول سال 1396 كه بنا به تدبير و فرمايش مقام معظم رهبري سال  اقتصاد مقاومتي و حمايت  از توليد ملي با اشتغال مولد  ناميده شد به تمام اقشار و گروه ها و مردم عزيز شهرستان طبس به ويژه خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران، دانش آموزان و دانشجويان، روحانيون معظم، مسئولين و كاركنان ادارات، كارگران عزيز، اصناف و بازاريان، صاحبان صنايع و معادن، كشاورزان و دامداران و تك تك خانواده هاي عزيز طبسي در جاي جاي شهرستان (طبس، بخش مركزي و روستاها، ديهوك، عشاير، عشق آباد) از همه استدعا دارم در رسيدن به اهداف و برنامه ها ما را ياري رسانيده و ضمن تاكيد بر رسيدن به چشم انداز و افق 1404 بر اصل وحدت و همدلي تاكيد و تكيه نماييم‌.

 آرزويم طبسي آباد، آزاد، شاد و موفق در سايه خداوند بخشنده مهربان است.

 سيد مهدي طلائي مقدم

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان طبس

 

 

تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal