۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
English
صفحه اصلی
1397/03/28 اولين  همايش ملي تاريخ طبس اسفند  97 به ميزباني شهرستان طبس
اولين همايش ملي تاريخ طبس اسفند 97 به ميزباني شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان طبس، جلسه جمع بندي و برنامهريزي براي برگزاري  اولين همايش ملي تاريخ طبس كه قرار است در اسفند 97 در طبس برگزار شود  با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان طبس  دكتر نوعي از دانشگاه فردوسي مشهد ، باقري محقق ، اميني رئيس شورا به همراه طاهري و هاشمي اعضاي شوراي اسلامي شهر طبس برگزار شد.

در اين جلسه  سيد مهدي طلائي مقدم با تاكيد بر اينكه در اين همايش از مقالات كه مربوط به تاريخ كل شهرستان از عشق آباد و دستگردان تا ديهوك و بخش مركزي و شهر طبس ميباشد استفاده شود و از همه خانواده و تشكل هاي بومي در همايش به كار گيري شوند به نحوي كه مردم شهرستان بايد بدانند وارث چه تاريخ و قدمتي  هستند و اينكه طبس قدمتي به بلنداي  تاريخ دارد و باعث غرور وافتخار هر ايراني و طبسي خواهد بود..

در ادامه جلسه  اميني رئيس شوراي اسلامي شهر نيز با تاكيد بر استفاده از تمام ظرفيت ها براي برگزاري هر چه باشكوه تر  همايش آمادگي خود و مجموعه شوراي شهر را همكاري براي برگزاري هرچه بهتر اين همايش بزرگ اعلام نمود.

در اينجلسه همچنين دكتر نوعي از دانشگاه  فردوسي مشهد با تاكيد بر اينكه كليه مجوز هاي لازم را از وزارت علوم و تحقيقات براي برگزاري همايش ملي تاريخ محلي  طبس را كسب نمودايم از مسئولين مربوطه خواست  تا نهايت همكاري صورت گيرد.

در ادامه اينجلسه باقري محقق طبسي نيز گزارشي از نحوه پيگيري انجام شده و روند اجراي كار را بيان نمود

در پايان اين جلسه اعضا بر استفاده از تمام ظرفيت هاي ممكن و نخبگان و مردم شهرستان تاكيد نمودند و مقرر گرديد همايش در اسفند ماه 97 و در آستانه نوروز98 به ميزباني شهر طبس برگزار گردد واز تمام ظرفيت هاي اداري شهرستان جهت  برگزاري باشكوه مراسم استفاده  شود.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal