۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1395/01/30 جلسه شورای اداری بخش دیهوک
جلسه شورای اداری بخش دیهوک
نخستین جلسه شورای اداری بخش دیهوک در سال 1395 تشکیل شد.
 
در این جلسه که حجه الاسلام و المسلمین ایزدی امام جمعه دیهوک ، مدیران ادارات و نهادهای بخش ، شهردار دیهوک ، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه و دهیاران حضور داشتند ، مدیران ادارات بنیاد مسکن شهرستان طبس ، راه و شهرسازی بخش ، نمایندگی آب و فاضلاب روستایی بخش ، شهردار دیهوک ، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و بخش و دهیار اصفهک به نمایندگی از سایر دهیاران به بیان عملکرد و نقطه نظرات خود پرداختند . همچنین در ادامه به سؤالات مطرح شده میهمانان توسط مدیران پاسخ داده شد .
 
مهندس صفوی بخشدار دیهوک در این جلسه با تأکید بر اهمیت شعاری که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای سال جاری تعیین شده است راه خودکفایی اقتصادی و نجات کشور از فشارهای ظالمانه دشمن را تحقق شعار اقتصاد مقاومتی دانست و اقدام عملی آن را توسط مدیران دستگاههای اجرایی ، شوراها و مردم خواستار شد . وی از مجموعه اداری بخش و شوراهای اسلامی خواست تا برنامه های خود را در این رابطه تدوین و توجه به این مقوله را محور کار خود قرار دهند .
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام ایزدی امام جمعه محترم دیهوک در سخنانی به تبیین جایگاه خدمت به مردم از دیدگاه احادیث و روایات اسلامی پرداخت .
 
در پایان از سه شورای اسلامی و سه دهیار برتر روستاهای تابعه بخش تقدیر شد .
 
 
 
 
تعداد بازدید: 9163
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal