۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر
English
صفحه اصلی
1402/01/30 جلسه هماهنگی و جمع‌بندی نهایی ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه
جلسه هماهنگی و جمع‌بندی نهایی ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس ؛ به ریاست مهندس #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه و با حضور حجت‌الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان ، آقای حقانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه و دیگر اعضای ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه ، جلسه هماهنگی و جمع‌بندی نهایی ستاد بزرگداشت 5 اردیبهشت ماه در سالن جلسات شهید رجایی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس برگزار شد.
 حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان گفت: برای تبیین سالروز 5 اردیبهشت ماه تمامی ادارات ، نهادها ، مساجد و مدارس فضاسازی مرتبط با آن روز را انجام دهند .
 وی افزود: تلاش اصحاب رسانه را میطلبد تا در آن روز شکست مفتضحانه آمریکا که در 5 اردیبهشت‌ 1359 اتفاق افتاده و با شکوه برگزار کردند این برنامه به جهان نشان دهیم که آمریکا رو به افول است.
 #رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در جلسه هماهنگی و جمع بندی نهایی ستاد گرامیداشت یوم الله پنج اردیبهشت؛ مراسم 5 اردیبهشت امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته و نگاه ویژه دکتر قناعت استاندار محترم خراسان جنوبی، بصورت منسجم برگزار خواهد شد .
 وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمد منتظر قائم بیان داشت ؛ در 5 اردیبهشت ، مهمانان کشوری و استانی نیز حضور خواهند داشت و پیگیری در خصوص برگزاری هر چه باشکوه تر شدن این برنامه در حال انجام است.
تعداد بازدید: 690
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal