۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1402/01/16 اختصاص 13 میلیارد تومان برای طرح‌های جهاد کشاورزی شهرستان طبس
اختصاص 13 میلیارد تومان برای طرح‌های جهاد کشاورزی شهرستان طبس
 رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در این دیدار گفت : مسئولین در راستای منویات مقام معظم رهبری جهاد تبیین را در دستور کار خود قرار دهند.
 وی افزود: سهم شهرستان طبس 7 هزار خانه از 9500 خانه استان خراسان جنوبی است که به تنهایی این آمار شهرستان طبس برابری با 20 استان کشور میکند .
 وی در ادامه بیان کرد : یکی از مطالبات مردم شهرستان طبس به کیفیت و تعطیلی نانوایی ها است که درخواست دارم بازرسی ها در این حوزه زیاد شود.
 مقام عالی دولت در شهرستان طبس تصریح کرد : با نانوایی های متخلف با جدیت برخورد شود که نان خوب و با کیفیت به دست مردم برسد.
جعفری مدیرکل جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی با اشاره به رضایت مردم، امام جمعه و فرماندار طبس در خصوص بازار شب عید و ماه رمضان گفت: با توجه به اینکه طبس یکی از شهرستان‌های گردش‌پذیر استان خراسان جنوبی است و جمعیت زیاد زائر در داخل خودش جای داده توانستیم مدیریت بازار بسیار خوبی را با کمک فرماندار محترم در داخل شهرستان انجام دهیم و هیچ‌گونه کمبودی در بازار نبود.
 مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: بهترین نوع کشت آنقوزه مربوط به طبس است و امیدواریم بتوانیم کشت و کار بیشتر از این داشته باشیم و اقتصاد پویایی شامل حال مردم عزیز طبس شود.
وی با تاکید و توجه به حوزه کاشت آنقوزه افزود: کاشت آنقوزه را باید در طبس مورد توجه قرار دهیم چرا که آنقوزه طبس برند کشوری و برند دنیا را دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: امیدواریم در میز خدمتی که در خدمت بهره‌برداران بخش کشاورزی هستیم دردل آنها را بشنویم و پاسخگویی لازم را داشته باشیم، بازدیدهایی از سطح مزارع نیز خواهیم داشت.
وی همچنین به موضوعات «مگس مدیترانه ای» در مزارع شهرستان طبس و «آسیب قنوات» در سیل اخیر اشاره کرد و گفت: پس از بررسی ها و بازدید، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و در پایان گزارشی خدمت فرماندار محترم خواهیم داشت.
وی با اشاره به اعتبارات قابل توجه این حوزه برای شهرستان طبس گفت: امیدواریم در سال جدید جهش و گشایشی در اعتبارات به ویژه در حوزه‌های آب خاکی و حوزه‌های زراعی و باغی را شاهد باشیم.
تعداد بازدید: 748
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal